IX Memoriał Leszka Dulskiego w Tenisie Stołowym

31 marca w hali ZPO nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim odbył się IX Memoriał Leszka Dulskiego w Tenisie Stołowym w którym udział wzięło ponad 80 zawodników i zawodniczek z województw: lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego. Imprezę dofinansował Powiat Bialski w wysokości 600 zł.

Wyniki turnieju:

Gimnazjum chłopcy:
1. Celiński Mateusz
2. Wawryniuk Mateusz
3. Jaroszuk Paweł

Gimnazjum Dziewczęta
1. Wójcik Julia
2. Lipska Agata
3. Teodorczuk Kinga
4. Matejek Justyna
5. Iwaniuk Natalia

Szkoły Podstawowe Dziewczęta:
1. Karczmarz Maria
2. Czech Oliwia
3. Czech Hanna
4. Rocka Maja

Szkoły Podstawowe Chłopcy:
1. Karczmarz Maksymilian
2. Terebelski Wiktor
3. Trochim Daniel
4. Dołęga Michał
5. Pietruszewski Nikodem

Kobiety Open
1. Baranowska Dagmara
2. Lipska Anna
3. Teodorczuk Kinga
4. Wójcik Julia
5-6 Karczmarz Marysia, Agata Lipska
7-8 Lewkowicz Urszula, Tarapata Paulina

Open
1. Baranowska Dagmara
2. Wierzbicki Marek
3. Hryciuk Tomasz
4. Teodorczuk Kinga
5-6 Lipska Anna, Sawczuk Tomasz
7-8 Trochim Mariusz, Skrzynecki Wojciech
9-12 Bondarzewski Andrzej, Szot Andrzej, Domański Jerzy, Wawryniuk Sławomir
13-16 Maksymiuk Roman, Paluch Wojciech ,Sałuda Mariusz,Wójcik Julia
17-24 Trochim Sławomir,Płusko Wiesław,Woźniak Grzegorz, Raczuk Wojciech, Dołęga Roman, Kosiński Piotr, Wołowik Grzegorz, Ciołek Dariusz
25-32 Karpiuk Jerzy, Pietruszewski Jarosław, Melaniuk Piotr, Łabuda Tomasz, Syryjczyk Krzysztof, Pietroszewski Artur, Król Andrzej
33-48 Pietruk Paweł, Lipska Agata, Bordzicki Zbigniew, Lewkowicz Urszula, Tarapata Paulina, Żero Jan, Cyburt Tomasz, Kosiński Patryk,Dyrda Henryk

Open zawodnicy z licencjami
1. Gawryołek Paweł
2. Grzyb Marcin
3. Bernad Łukasz
4. Wardzyński Marian
5-6 Wierzbicki Marek Tomasz Sawczuk
7-8 Król Andrzej,Hryciuk Tomasz
9-12 Baranowska Dagmara, Bondarzewski Andrzej, Karpiuk Jerzy, Domański Jerzy
13-16 Szot Andrzej, Sałuda Mariusz, Dołega Roman, Wołowik Grzegorz,
17-24 Skrzynecki Wojciech, Melaniuk Piotr, Raczuk Wojciech, Pietruszewski Jarosław, Ciołek Dariusz, Dyrda Henryk, Burdzicki Zbigniew,
25-32 Płusko Wiesław, Cyburt Tomasz, Lewkowicz Urszula, Syryjczyk Krzysztof, Pietruszewski Artur

Przewiń do góry