Katolickie Radio Podlasie ma 25 lat

W tym 25-lecie istnienia roku obchodziło Katolickie Radio Podlasie. Z okazji jubileuszu 16 września w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach odbyła się  Gala Jubileuszowa, w której udział wzięli byli i obecni pracownicy radia oraz liczne grono gości, wśród których znalazły się osoby i instytucje, działające na terenach objętych zasięgiem stacji, a które w różny sposób wspierają tę rozgłośnię.

Jubileuszowe gratulacje i życzenia zespołowi KRP przekazał starosta bialski Mariusz Filipiuk: Działalność Katolickiego Radia Podlasie na stałe wpisała się w kulturalny krajobraz powiatu bialskiego. Z uznaniem patrzę na efekty prężnej pracy całego zespołu, które są bardzo pożyteczne dla naszego regionu i jego obrazu w świecie. Życzę, żeby radio się rozwijało, wciąż cechowało się wszechstronnością problematyki i wysokim poziomem merytorycznym.

Podczas uroczystej gali grawerton upamiętniający ćwierćwiecze działalności Katolickiego Radia Podlasie otrzymał również zaprzyjaźniony powiat bialski.

Przypomnijmy, że Katolickie Radio Podlasie, które swoim zasięgiem obejmuje środkową część wschodniej Polski, regularne nadawanie zaczęło w lipcu 1992 roku. Stacji można słuchać na częstotliwościach 101,7 FM oraz 106,0 FM. Codziennie od godz. 5.45 do 23.00 ze studia centralnego w Siedlcach nadawany jest program informacyjno-muzyczny.

Całemu zespołowi Katolickiego Radia Podlasie dziękujemy i gratulujemy pięknego jubileuszu.