Konferencja podsumowująca projekt „Razem dla serca”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji podsumowującej realizację projektu Powiatowy program profilaktyki i promocji zdrowia w celu zmniejszenia zachorowalności i śmiertelności z powodu chorób układu krążenia wśród mieszkańców powiatu bialskiego „Razem dla serca”, współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 oraz budżetu państwa w dniu 25 kwietnia 2016 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej przy ul. Brzeskiej 41 . Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń- tel. 509 016 436.

AGENDA KONFERENCJI:

09:30               Rejestracja

10:00               Przywitanie uczestników. Wystąpienie Starosty Bialskiego

10:10               Prezentacja filmu podsumowującego projekt „Razem dla serca”

11:30               Przerwa kawowa

11:45               „Styl życia i odżywiania dzieci w powiecie bialskim. Podsumowanie ankiet
oraz badań w kierunku otyłości realizowanych w ramach projektu” – mgr inż.
Justyna Siwela – Tomaszczyk, dietetyk kliniczny

12:15               Podsumowanie realizacji projektu „Razem dla serca” – Anna Jureczek –
koordynator projektu

12:40               „ Podsumowanie ankiet i badań w kierunku chorób układu krążenia w ramach
projektu”- Piotr Gozdek – EU-Consult sp. z o.o.

13:20               Przerwa obiadowa

14:00               Zakończenie spotkania.