Zaproszenie na szkolenie

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej zaprasza na szkolenie  edukacyjno-informacyjne dla lekarzy rodzinnych  „Rola podstawowej opieki zdrowotnej we wczesnej profilaktyce chorób układu krążenia”, które odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2016 r. o godz. 11:00  w sali 121 tut. Starostwa Powiatowego przy ul. Brzeskiej 41.

Szkolenie będzie trwało 3 godziny, w tym przerwa na posiłek.

Szkolenie prowadzi Magdalena Kociuk – lekarz medycyny (Oddział Kardiologii Inwazyjnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej). Z względu na ważność poruszanych na szkoleniu tematów proszę o niezawodne przybycie.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 20 kwietnia 2016 r. do godz. 15:00 na numer tel. 83 351-13-42 lub na adres poczty elektronicznej: zdrowie@powiatbialski.pl .

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu pn. Powiatowy program profilaktyki i promocji zdrowia w celu zmniejszenia zachorowalności i śmiertelności z powodu chorób układu krążenia wśród mieszkańców powiatu bialskiego „Razem dla serca””, współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 oraz budżetu państwa.

Scroll to Top