Nagroda Biznesowa BPIG przyznana

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu Nagroda Biznesowa Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej i wręczenie nagród odbyło się 17 czerwca w Białej Podlaskiej. Kapituła konkursowa w składzie: prezes BPIG Eugeniusz Izdebski (firma Budomex), prezydent miasta Biała Podlaska Dariusz Stefaniuk, starosta bialski Mariusz Filipiuk, prezes Banku Spółdzielczego Helena Wasilewska oraz przedstawiciele Rady Izby: Bernard Domański, Jarosław Łepecki (twórca koncepcji konkursu) i Roman Laszuk przyznała nagrody w 3 kategoriach: innowacyjna firma, lider przedsiębiorczości, przedsiębiorca roku.

Konkurs skierowany był do przedsiębiorstw, które są zarejestrowane na terenie ośmiu powiatów województwa lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego: dwóch bialskich (grodzkiego i ziemskiego), radzyńskiego, parczewskiego, włodawskiego, łosickiego, łukowskiego i siemiatyckiego lub jest członkiem BPIG, prowadzi działalność gospodarczą nie krócej niż trzy latanie i nie posiada zaległości wobec organów skarbowych i ZUS. Przed werdyktem były przeprowadzone wizytacje w przedsiębiorstwach.

W kategorii „Innowacyjna Firma” zwycięską zostało P.W. Vikking KTS Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej. Prezesem firmy jest Tadeusz Konaszuk. Statuetkę odebrała Magdalena Winogradow z Vikking KTS.

W kategorii „Lider Przedsiębiorczości” nagrodę otrzymała firma Bio- Power Sp. z o.o. z Międzyrzeca Podlaskiego. Statuetkę odebrał prezes Zarządu spółki Henryk Ignaciuk.

Natomiast najlepszym przedsiębiorcą okazał się Jerzy Jaworski, aktualnie menadżer spółki jawnej SAS Jaworscy.

Zwycięzcom gratulujemy.

 

Scroll to Top