Nowa dyrektor ZSO w Terespolu

Od 1 lipca 2016 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Bohaterów Warszawy w Terespolu ma już nową dyrektorkę. Stanowisko zostało powierzone na mocy uchwały nr 193/2016 Zarządu Powiatu w Białej Podlaskiej z dnia 30 czerwca br.

Urszula Szubińska to osoba z ponad dwudziestoletnim stażem pracy, w tym ponad dwuletnim stażem na stanowisku kierowniczym. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie języka polskiego oraz studia podyplomowe w zakresie geografii, doradztwa zawodowego, a także organizacji i zarządzania oświatą. Jest nauczycielem dyplomowanym, z wyróżniającą oceną pracy.

Doświadczenie w zakresie nauczania oraz zarządzania zasobami ludzkimi zdobyła m.in. jako koordynator lokalny w projekcie realizowanym przez powiat bialski pn. „Pozalekcyjna Akademia Kompetencji” współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny.

Stanowisko zostało powierzone do 31 sierpnia 2017 r.