Plan zagospodarowania przestrzennego miejscowości Łomazy

W związku z rozpoczęciem prac związanych z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego miejscowości Łomazy serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniach związanych z zagospodarowaniem centrum Łomaz. Głównym celem wspólnych dyskusji jest poznanie potrzeb i oczekiwań wszystkich grup społecznych funkcjonujących na co dzień na terenie Łomaz.

Chcemy, by plan zagospodarowania, nad którym rozpoczynamy pracę, stanowił odpowiedź na potrzeby mieszkańców naszej miejscowości, dlatego w dniach 22 i 23 października zaplanowaliśmy spotkania warsztatowe.

Do udziału w każdym ze spotkań zapraszamy wszystkich. Nie ważne czy jeszcze się uczysz czy może jesteś już seniorem. A może masz już rodzinę – to jeszcze lepiej – dzieciom zapewnimy opiekę, a młodzież i dorosłych zapraszamy na dyskusję o centrum Łomaz przy pysznej kawie i ciastku. Czekamy na Wasze pomysły, a na wszelkie pytania odpowiedzą doświadczeni urbaniści.

Na spotkanie w dniu 22.10.2017 r. zapewniamy bezpłatny transport z terenu całej gminy. Aby skorzystać z transportu należy zgłosić się pod nr tel. 508 070 098 lub za pomocą poczty e-mail: przetargi@lomazy.pl podając imię, nazwisko, tel. kontaktowy oraz miejscowość.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 18.10.2017 r.

Szczegółowe informacje na temat konsultacji na stronie www.planowanie.lomazy.pl

Scroll to Top