Policjanci rozegrali "Mecz Przyjaźni"

20 kwietnia na stadionie miejskim w Międzyrzecu Podlaskim rozegrany został „Mecz Przyjaźni” między drużynami Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej i Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim. Spotkanie wynikiem 3:1 wygrali policjanci z Białej Podlaskiej. Autorem pierwszej bramki był sierż. szt. Dariusz Gromadzki z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Nagrody otrzymali najmłodszy, st. post. Dawid Małoszuk z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim oraz najstarszy zawodnik meczu Komendant Powiatowy Policji w Radzyniu Podlaskim insp. Zbigniew Krzos. Najlepszym zawodnikiem został I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie podinsp. Jerzy Czebreszuk. Puchary za udział drużyn w meczu otrzymali także kapitanowie drużyn – I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej mł. insp. Robert Winiarek i I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Radzyniu Podlaskim kom. Mariusz Kononiuk. Pamiątkowe grawertony drużynom wręczył starosta bialski Mariusz Filipiuk, któremu towarzyszyli radni powiatu Marek Sulima i Mateusz Majewski.
Celem meczu było propagowanie pozytywnych zachowań sportowych w duchu fair play oraz promowanie i budowanie pozytywnego wizerunku Policji.