Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w nowej kadencji

17 lutego 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Białej Podlaskiej odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w nowej kadencji. Obrady otworzył Starosta Bialski Mariusz Filipiuk, który następnie wręczył akty powołania członkom Powiatowej Rady Rynku Pracy. Otrzymali je: Anna Rudowska–Śledź, Anna Wardak–Zozula, Ireneusz Barszcz, Mateusz Jeżewski, Marcin Kusiak, Mateusz Majewski, Arkadiusz Maksymiuk, Rafał Mirończuk, Eryk Ostapiuk, Wojciech Sosnowski, Robert Wojdakowski. W dalszej kolejności wybrano Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego PRRP. Miło nam poinformować, że w nowej kadencji funkcję Przewodniczącego sprawować będzie Mateusz Majewski – członek Zarządu Powiatu Bialskiego, Wiceprzewodniczącą została Anna Wardak–Zozula – kierownik biura Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Marek Tichoruk przedstawił informacje o aktualnej sytuacji na rynku pracy, podjęto uchwały w sprawach wyrażenia opinii o przeznaczeniu środków Funduszu Pracy na 2022 r. na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu oraz na finansowanie innych fakultatywnych zadań.

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy. Na zdjęciu od lewej Wojciech Sosnowski, Starosta Bialski Mariusz Filipiuk, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej Marek Tichoruk
Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy