Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Tucznej

W dniu 2-go kwietnia 2023 roku w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tucznej o godzinie 11-tej rozpoczęła się impreza sportowa pod nazwą ,,Powiatowy Turniej Piłki Nożnej”, którego organizatorami byli:

• Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej,
  • Urząd Gminy Tuczna,
  • Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Tucznej.

Do rozgrywek zgłosiły się 4 drużyny:

1. Drużyna CHOTYŁOWIAK,
  2. FC KONTYNUUJ,
  3. JZK,
  4. JUK.

Dwie drużyny mimo zgłoszenia nie dojechały na turniej. Sędzią rozgrywek był Pan Bartosz Reduch. Zawodnikom przygotowano posiłek regeneracyjny (kanapki, pączek, kawa, herbata, woda).

Zwycięzcami turnieju zostali:

• I miejsce – JZK
  • II miejsce – JUK

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz puchary ufundowane przez organizatorów rozgrywek.

Podczas rozgrywek wyłoniono:

• najlepszego zawodnika – króla strzelców, którym został Pan Igor Prokopiuk. W dowód uznania otrzymał on pamiątkowy dyplom oraz piłkę;
  • najlepszego bramkarza, którym został Pan Kamil Matejuk i otrzymał pamiątkowy dyplom oraz rękawice.

Tekst i zdjęcia: Alina Lipka- Dyrektor GOKiS w Tucznej