Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Tucznej

W dniu 3-go kwietnia  2022 roku w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tucznej odbył się „Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Tucznej”. Organizatorami wydarzenia  byli: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Gmina Tuczna oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Tucznej.

6. Restauracja Viking.

Po rywalizacji pomiędzy drużynami końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:

• I miejsce FC KONTYNUUJ z Kodnia;
  • II miejsce CHOTYŁOWIAK II;
  • III miejsce – CHOTYŁOWIAK I.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz puchary ufundowane przez organizatorów rozgrywek. Sędzią  rozgrywek  był  Pan Bartosz Reduch. Wszystkim zawodnikom zapewniony został posiłek regeneracyjny.

Podczas rozgrywek wyłoniono:

• najlepszego zawodnika – króla strzelców, którym został Pan Kamil Wójcik – otrzymał pamiątkową statuetkę oraz piłkę;
  • najlepszego bramkarza, którym został Pan Paweł Bosadzki – otrzymał pamiątkową statuetkę oraz rękawice.

Tekst i zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Tucznej