Rozpoczął się nabór do turniejów BRD i motoryzacyjnego

Tradycyjnie na wiosnę także i w 2017 roku odbędą się Regionalne Eliminacje Ogólnopolskich Turniejów Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz Regionalne Eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

26 kwietnia 2017 r. – odbędą się Eliminacje Rejonowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych w Szkole Podstawowej w Kodniu

27 kwietnia 2017 r. – odbędą się Eliminacje Rejonowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół gimnazjalnych w Publicznym Gimnazjum w Ciciborze Dużym

29 kwietnia 2017 r.- odbędą się Eliminacje Rejonowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych  w siedzibie WORD Biała Podlaska, ul. Orzechowa 60

Pisemne zgłoszenia drużyn – reprezentacji poszczególnych szkół należy  przesłać do dnia   20  kwietnia 2017 r. do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej: faks 83 344-82-94 (w godz. 7.30 – 15.30) lub przekazywać osobiście w godz. 7.30 – 15.00 do WRD KMP w Białej Podlaskiej ul. Pl. Wojska Polskiego 23.

zgłoszenie drużyny do turnieju (formularz)

Poniżej można zapoznać się z aktualnymi na dzień 14 marca 2017r regulaminami turniejów.

regulamin_szkół podstawowych        regulamin_szkół gimnazjalnych        regulamin_szkół ponadgimnazjalnych

Źródło – http://www.pzm.pl/bezpieczenstwo-ruchu-drogowego-turnieje/turnieje