Serdecznie zapraszamy na Powiatowe Uroczystości Dnia Strażaka

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza na Powiatowe Uroczystości Dnia Strażaka. W najbliższą niedzielę, 13 maja odbędzie się XIX pielgrzymka strażaków powiatu bialskiego do Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskie.

Uroczystości odbędą się pod hasłem „Niepodległa, nasze wspólne dziedzictwo”. W programie:
9.00 Zbiórka na placu przy Urzędzie Gminy w Leśnej Podlaskiej i przemarsz na plac celebry
9.25 Raport Dowódcy uroczystości, podniesienie flagi państwowej na maszt oraz odegranie hymnu państwowego
9.30 Msza Święta w intencji strażaków powiatu bialskiego i ich rodzin
10.30 Powiatowe uroczystości Dnia Strażaka. Okolicznościowe wystąpienie Prezesa ZOP ZOSP RP i Komendanta Miejskiego PSP w Białej Podlaskiej. Wystąpienie zaproszonych gości.
11.00 Poczęstunek dla strażaków w Zespole Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej oraz na placu przy Urzędzie Gminy w Leśnej Podlaskiej

Na uroczystości zapraszają:
Przeor, Proboszcz i Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej O. Marek Moga