Starosta bialski Mariusz Filipiuk nominowany do nagrody „Człowiek Roku 2017”

Miło nam poinformować, że starosta bialski Mariusz Filipiuk został nominowany przez Kapitułę Redakcji „Kuriera Lubelskiego” do nagrody „Człowiek Roku 2017” w kategorii „Samorządność i Społeczność Lokalna”. Kapituła doceniła wkład w życie lokalnej społeczności, a zwłaszcza pozyskiwanie pieniędzy zewnętrznych na inwestycje drogowe w powiecie bialskim.

Na starostę bialskiego Mariusza Filipiuka głosować można wysyłając SMS o treści KLS.6 pod nr 72355.
Głosowanie potrwa do 15 lutego.

W tym roku konkurs po raz pierwszy podzielony został na cztery kategorie: Działalność Społeczna i Charytatywna, Kultura, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes. Czytelnicy „Kuriera Lubelskiego” wyłonią laureatów osobno w Białej Podlaskiej, Chełmie, Lublinie i Zamościu oraz we wszystkich powiatach województwa lubelskiego. Zwycięzcy zmierzą się następnie w wielkim wojewódzkim finale.
Gala plebiscytu odbędzie się na przełomie lutego i marca w Lublinie, podczas której laureaci tytułu „Człowieka Roku 2017” ze wszystkich miast i powiatów odbiorą statuetki i dyplomy.

Wszelkie informacje o plebiscycie oraz aktualne wyniki znajdują się na stronie internetowej www.kurierlubelski.pl/czlowiekroku