ZSE w Międzyrzecu Podlaskim: uczniowie odebrali certyfikaty potwierdzające odbycie staży zagranicznych

Podczas obchodzonego w piątek 26 stycznia Dnia Patronki Szkoły Marii Dąbrowskiej uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim wzięli udział w uroczystej akademii, podczas której odebrali certyfikaty ukończenia stażu w projekcie: „Europejski staż nowym doświadczeniem zawodowym dla uczniów ZSE w Międzyrzecu Podlaskim”. W programie Erasmus+ uczestniczyło 60 uczniów kierunku logistyk i informatyk. Podczas trwającego trzy tygodnie wyjazdu do Grecji mięli oni okazję szkolić branżowy język angielski, a także wzmacniać swoje kompetencje zawodowe. Certyfikaty potwierdzające odbycie staży zagranicznych uczniom ZSE wręczył starosta bialski Mariusz Filipiuk, który podziękował uczniom za reprezentowanie powiatu bialskiego poza granicami kraju.