szkolenie w ramach projektu „Razem dla serca”

Szkolenie edukacyjno-informacyjne dla pielęgniarek „Rola pielęgniarek we wczesnej profilaktyce chorób układu krążenia” miało miejsce w Starostwie Powiatowym w Białej Podlaskiej 28 stycznia. Było to kolejne spotkanie koordynatorów projektu „Razem dla serca” z pielęgniarkami, które przeprowadzały rekrutację osób do tego programu. Tym razem spotkanie dotyczyło m.in. wypełniania ankiet ewaluacyjnych, które pielęgniarki muszą wykonać u pacjentów, którzy zostali zakwalifikowani do II etapu i są już po badaniach i wizycie u kardiologa. Spotkanie otworzył starosta bialski Tadeusz Łazowski, który podziękował paniom za ich trud i pracę na rzecz mieszkańców powiatu. Otrzymały one także materiały promocyjne z projektu.

Dzięki życzliwości MM Projekt Biper TV można obejrzeć również film