VI Międzyrzeckie Targi Edukacji i Pracy

25 września br. (piątek) w godz. 10.00 – 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Międzyrzec Podlaski przy ul. Pocztowej 8 w Międzyrzecu Podlaskim odbędą się VI Targi Edukacji i Pracy, organizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Międzyrzecu Podlaskim oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej.

Targi będą okazją do bezpośredniego nawiązania kontaktów osób poszukujących pracy z potencjalnymi pracodawcami. Zapraszamy osoby bezrobotne, poszukujące pracy, młodzież uczącą się do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół wyższych, ponadgimnazjalnych, instytucji rynku pracy oraz nawiązania bezpośredniego kontaktu z lokalnymi pracodawcami przy stanowiskach wystawienniczych.

VI Międzyrzeckie Targi Edukacji i Pracy pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Bialskiego oraz Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski. Patronat medialny: Radio Biper i Tygodnik Życie Bialskie

Wszelkie informacje i zgłoszenia pracodawców chcących zaprezentować swoją ofertę prosimy o kontakt: Katarzyna Mieńko MCK w Międzyrzecu Podlaskim, tel. 83 371 38 15