Wspieramy lokalnych mistrzów sportu

Sport jest twoja pasją, ale brakuje ci pieniędzy na sprzęt sportowy lub wyjazd na zawody? Zgłoś swój projekt na DamNaSport.pl i zbierz pieniądze na rozwój kariery sportowej!
Niemal w każdej polskiej miejscowości spotkać można sportowców z pasją, którzy wykazują się dużą determinacją i odwagą w dążeniu do celu. Ich postawa, pełna wytrwałości i motywacji, może być inspiracją dla wielu. Na DamNaSport.pl pomagamy im pokonywać trudności finansowe i spełniać sportowe marzenia.
Czym jest DamNaSport.pl?
To platforma crowdfundingowa*, poprzez którą młodzi, zdolni sportowcy mogą zorganizować internetową zbiórkę pieniędzy na cele związane z rozwojem ich kariery sportowej – np. na zakup sprzętu sportowego, czy wyjazd na zawody.
To działa!
Platforma odniosła już pierwszy sukces – trenujący gimnastykę artystyczną Łukasz Borkowski na 18 dni przed zakończeniem zbiórki zebrał już 1050 zł, czyli 105% zakładanego celu. Tym samym będzie mógł przygotować się do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 r.
Jak zacząć?
1. Zarejestruj się na DamNaSport.pl i stwórz swoją zbiórkę: wymyśl chwytliwy tytuł, nagraj krótki filmik, w którym opowiesz, dlaczego organizujesz zbiórkę i dlaczego jest dla ciebie ważna, stwórz opis, ustal cel finansowy – kwotę, którą chcesz zebrać i wymyśl nagrody – drobne upominki, którymi podziękujesz wpłacającym za pomoc.
2. Zaplanuj kampanię promocyjną – zastanów się, gdzie możesz znaleźć potencjalnych wspierających i jak do nich dotrzeć. Wpłacający przekazują zazwyczaj niewielkie kwoty, więc im większa liczba osób, tym większe szanse na sukces!
3. Promuj zbiórkę i wygrywaj! Aby otrzymać zebraną kwotę, musisz osiągnąć swój cel finansowy w określonym terminie. W innym wypadku pieniądze wrócą do wpłacających.
Ile to kosztuje?
Stworzenie zbiórki na DamNaSport.pl jest bezpłatne. Prowizja w wysokości 8% pobierana jest tylko od zbiórek, które zakończyły się sukcesem. Tworząc zbiórkę niczego nie ryzykujesz – możesz tylko zyskać!
Co zyskujesz?
Wsparcie materialne oraz grono zaangażowanych fanów, stale zagrzewających cię do zdrowej sportowej rywalizacji.
Dołącz już dziś! https://damnasport.pl/
***
Fundusz Stypendialny Natalii Partyki:
Platforma crowdfundingowa DamNaSport.pl została uruchomiona w ramach Funduszu Stypendialnego Natalii Partyki, utworzonego przez Natalię Partykę i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, we współpracy z Fundacją Dobra Sieć. Partnerem projektu jest sieć sklepów Biedronka. Fundusz organizuje konkursy stypendialne i wspiera sportowców w wieku od 16 do 22 lat, którzy z różnych przyczyn mają utrudniony dostęp do profesjonalnego zajęcia się sportem. Premiera DamNaSport.pl odbyła się podczas ogłoszenia wyników tegorocznego konkursu. Serwis utrzymuje się z 8 proc. prowizji od całkowitej wartości projektu, który osiągnął lub przekroczył swój cel finansowy.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie internetowej: https://damnasport.pl.

* Crowdfunding – forma finansowania różnego rodzaju projektów poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem. Najczęściej crowdfunding odnosi się do zbiórek prowadzonych na stworzonych w tym celu platformach internetowych.

Scroll to Top