Wystawa fotografii „Kolej w obiektywie uczniów Macieja Józefczuka i Piotra Szymborskiego”

25 listopada w hali Dworca Kolejowego im. Zesłańców Sybiru w Białej Podlaskiej odbyło się otwarcie wystawy pn. „Kolej w obiektywie uczniów Macieja Józefczuka i Piotra Szymborskiego”. Patronat honorowy objęli: Pan Mariusz Filipiuk, Starosta Bialski, Pan Michał Litwiniuk, Prezydent Miasta Biała Podlaska oraz Stowarzyszenie Edukacja dla Rozwoju Kolei. Młodzi artyści – fotograficy są uczniami Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach.

Na uroczystym otwarciu wystawy obecna była Pani Barbara Kociubińska-Koza, Dyrektor Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej oraz Pani Małgorzata Kadłubowska, Zastępca Dyrektora tegoż wydziału.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy, która czynna będzie do 24 lutego 2022 r.