XXI Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Międzyrzecu Podlaskim

7 maja 2011 roku odbyły się XXI Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze organizowane przez Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Międzyrzecu Podlaskim.

W zawodach wzięło udział 31 jednostek OSP z terenu gminy Drelów (9 jednostek + 1 drużyna żeńska), z gminy Międzyrzec Podlaski (16 drużyn) oraz miasta Międzyrzec Podlaski (3 + 2 drużyny żeńskie). W gminie Międzyrzec Podlaski najlepsze drużyny to:

1. OSP Jelnica – 103,26 pkt.
  2. OSP Kożuszki – 107,08 pkt.
  3.  OSP Misie – 108,73 pkt.

Z miasta Międzyrzec Podlaski najlepsza drużyna to OSP Śródmieście, drugie miejsce zajęła OSP Stołpno, a trzecie OSP Zawadki. W gminie Drelów zawody sportowo pożarnicze wygrała OSP Kwasówka. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na zawody powiatowe, które odbędą się 19 czerwca 2011 roku w Łomazach.