XXV Dni Otwarte Rolnictwa i Agroturystyki Landu Brandenburgia

W dniach od 14 do 17 czerwca br. delegacja z powiatu bialskiego złożyła wizytę w partnerskim powiecie Oberhavel, w ramach XXV Dni Otwartych Rolnictwa i Agroturystyki Landu Brandenburgia.

Delegacja w składzie: Przemysław Bierdziński – dyrektor Wydziału Rolnictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej, Wiesław Bylina – członek Zarządu Lokalnej Organizacji Turystycznej „Między Bugiem a Krzną” oraz Sebastian Santus – członek LOT „Między Bugiem a Krzną” uczestniczyła w oficjalnym otwarciu wydarzenia w gospodarstwie Państwa Ronalda i Martiny Koch, położonym w miejscowości Löwenberger Land – Großmutz.

W trakcie otwarcia Ludger Weskamp – Starostwa Powiatu Oberhavel oraz Egmont Hamelow – Wicestarosta wyraził szczególne podziękowania dla Mariusza Filipiuka – Starosty Bialskiego za udział i zaangażowanie powiatu bialskiego w obchodach święta rolnictwa i agroturystyki.

W tegorocznych, jubileuszowych Dniach Otwartych Rolnictwa i Agroturystyki Landu Brandenburgia stoisko promocyjne powiatu bialskiego prezentowało się wyjątkowo atrakcyjnie, wzbudzając ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających gości.

Podziękowanie za pomoc i wsparcie okazane przy organizacji stoiska promocyjnego w szczególności składamy na ręce:

• Damiana Dybały – I radnego Klasztoru Kodeńskiego, proboszcza parafii św. Anny w Kodniu,
  • Pana Arkadiusza Misztala – prezesa LOT „Między Bugiem a Krzną”,
  • Pani Pauliny Pietrusik „Panny Apteczkowej” z Kodnia,
  • Pana Krzysztofa Rechnio i Pana Sławomira Rechnio – „Partner” S.C. Piekarnia w Leśnej Podlaskiej
  • Pana Mariusza Lesiuka – P.H.U. ELMAR Lesiuk S.J. w Białej Podlaskiej
  • Pana Sebastiana Santusa – właściciela gospodarstwa agroturystycznego „Bużysko” w Pratulinie,
  • Pana Wiesława Byliny – właściciela gospodarstwa agroturystycznego „Malówka” w Malowej Górze.