XXVIII Memoriał Stanisława Seheniuka w Piłkę Siatkową w Kodniu

Dnia 25 czerwca br. na Boisku „Sokół” przy ZPO w Kodniu odbył się XXVIII Memoriał Stanisława Seheniuka w Piłce Siatkowej. W Turnieju uczestniczyło 8 drużyn:

• KS Zakład Karny Biała Podlaska,
  • Drogowcy Biała Podlaska,
  • Bestkomp Biała Podlaska,
  • Mitolotto Kodeń Liszna,
  • Niwa Łomazy,
  • Zalesie,
  • Sosnowica,
  • Starzy Młodzi.

Wśród publiczności obecna była rodzina Pana Stanisława, Przewodniczący Rady Powiatu Bialskiego – Mariusz Kiczyński, Wójt Gminy Kodeń – Jerzy Troć, Zastępca Wójta Gminy Kodeń – Andrzej Krywicki, Przedstawiciele Towarzystwa Przyjaciół Kodnia – Prezes Jacek Malarski oraz jego zastępca Dominik Nazaruk.

Po rozgrywkach grupowych o pierwsze miejsce turnieju zagrali liderzy grup: KS Zakład Karny Biała Podlaska – Drogowcy Biała Podlaska (2:0). Mecz o trzecie miejsce rozegrały drużyny z drugich miejsc rozgrywek grupowych: Bestkomp Biała Podlaska – Mitolotto Kodeń Liszna (2:0).

Puchar za I miejsce ufundował Marszałek Województwa Lubelskiego – Jarosław Stawiarski, za II miejsce – Starosta Bialski – Mariusz Filipiuk, za III miejsce – Wójt Gminy Kodeń – Jerzy Troć, za IV miejsce – członek Zarządu Oddziału Powiatowego ZNP w Białej Podlaskiej – Zbigniew Gwardiak. Rozgrywkom towarzyszył przygotowany przez organizatorów poczęstunek przy grillu.

Wydarzenie było dofinansowane przez Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej.

Autor tekstu i fotografii: Krzysztof Lewczuk