XXXIV Memoriał im. Ryszarda Ochnika w Tenisie Stołowym w Janowie Podlaskim

W dniu 29 września 2019 r. w Zespole Placówek Oświatowych Szkole Podstawowej im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim odbył się już po raz XXXIV Memoriał im. Ryszarda Ochnika w Tenisie Stołowym. Miejscem rozgrywek była hala sportowa Zespołu Placówek Oświatowych.

Jest to coroczna impreza o zasięgu powiatowym, skierowana do wszystkich miłośników tenisa stołowego z terenu powiatu bialskiego.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania wszystkich gości przez dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych, Pana Arkadiusza Podskoka. Następnie głos zabrała żona Pana Ryszarda Ochnika, Pani Agnieszka Ochnik, życząc wszystkim zawodnikom sportowej rywalizacji. Po części oficjalnej, zgodnie z tradycją spotkania, delegacja szkoły złożyła kwiaty i zapaliła znicze na grobie Pana Ryszarda Ochnika.

Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które przeprowadził sędzia główny zawodów Pan Marian Maciejewicz. Nad przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Janowie Podlaskim.
W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki.
Za miejsca I-III uczestnicy otrzymali puchary oraz dyplomy.
Całe spotkanie przebiegło w sportowej i miłej atmosferze. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Zapraszamy do udziału
w kolejnym Memoriale, który odbywa się każdego roku w ostatnią niedzielę września.

Dorota Jakimiuk-Orzechowska