Zagrali o puchar starosty bialskiego

4 lutego w hali sportowej w Drelowie odbył się III Turniej Halowej Piłki Nożnej Ligi Obrony Kraju o Puchar Starosty Bialskiego Mariusza Filipiuka.

W turnieju wzięło udział 8 ekip prezentujących wysoki poziom gry. Zespoły zostały rozlosowane i podzielone na 2 grupy. Grupa A: RKS Szachy, AZ-BUD Komarówka, Royal Jelnica, ZK Ship Center. Grupa B: FC Drelów, Young Boys Drewno, FC Tuczna, AC Lózki.

Rozgrywki w grupach wyłoniły po 2 zwycięskie zespoły. Z grupy A wyszły drużyny: AZ-BUD Komarówka w składzie: Gabriel Wołowik, Patryk Klimiuk, Krzysztof Klimiuk, Dawid Patkowski, Kamil Multan, Mateusz Daniłko, Ernest Bobruk, Marcin Marczuk i ZK Ship Center w składzie: Marek Kuprianiuk, Jacek Szokało, Marcin Jakóbiuk, Wojciech Kononiuk, Sławomir Bielski, Wojciech Lewczuk, Łukasz Litwiniuk, Adam Wasiluk, Łukasz Kozak.

Z drugiej grupy B wyszli: Young Boys Drewno w składzie: Kacper Marczuk, Jakub Hukaluk, Jakub Bekulard, Aleksander Goś, Tomasz Opalko, Filip Szabaciuk, Mateusz Matejko i zespół FC Tuczna w składzie: Tomasz Sidoruk, Przemek Witczak, Kamil Waniek, Paweł Tarasiuk, Bartek Kukawski, Kamil Łaski, Łukasz Naumiuk.

Turniej zakończył się nastepująco:
I miejsce zajęła drużyna ZK Ship Center
II miejsce zajęła drużyna AZ-BUD Komarówka
III miejsce zajęła drużyna Young Boys Drewno
IV miejsce zajęła Drużyna FC Tuczna
Najlepszy Strzelcem Turnieju został : Kacper Marczuk
Najlepszym Bramkarzem Turnieju został wybrany Jacek Szokało.