Spotkanie informacyjne z zakresu pozyskiwania środków finansowych dla organizacji pozarządowych- Zapraszamy (13.11.2023 r. godz. 11.00)

Wydział Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej zaprasza na spotkanie informacyjne, dotyczące przedstawienia programów w zakresie pozyskiwania środków finansowych dla organizacji pozarządowych, organizowane wspólnie z Narodowym Instytutem Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w Warszawie.

Tematami spotkania są:

1. Programy dotacyjne Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego skierowane dla sektora organizacji pozarządowych.
  2. Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO.
  3. Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich.

Spotkanie skierowane jest do organizacji pozarządowych z powiatu bialskiego.

Planowany termin spotkania:  13.11.2023 r. o godz. 11.00.

Miejsce szkolenia: sala konferencyjna w siedzibie Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 41.

Zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w tym przedsięwzięciu i prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa do dnia 9 listopada 2023 r. pod numerem telefonu 83 351-13-42 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: wsssport@powiatbialski.pl.