Data: 31-10-2014
Imieniny:

Aktualności

kolejny sukces powiatu
31.10.2014

Czasopismo „Wiadomości Turystyczne" przeprowadziło konkurs na najlepsze wydawnictwa i najlepsze aplikacje mobilne promujące gminy, miasta i regiony.
Kapituła konkursu wyróżniła „Różą Regionów" zgłoszone przez starostwo powiatowe wydawnictwa.
„Różę Regionów" w kategorii Foldery otrzymaliśmy za wydawnictwo Nadbużańskie Krajobrazy Powiatu Bialskiego i wydawnictwo Przyroda Ziemi Bialskiej. „Różę Regionów" w kategorii Projekty Specjalne otrzymaliśmy za Mapę Powiatu Bialskiego.
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu miało miejsce 23 października w czasie targów TOUR SALON na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich .

Zwycięski powiat
30.10.2014

Magazyn Regionalny „Panorama Lubelska" podsumował poprzedni okres programowania. Analizowano wykorzystanie środków unijnych w latach 2007-2013.
Kapituła wybrała zwycięzców w czterech kategoriach: powiat, gmina miejska, gmina miejsko-wiejska, gmina wiejska.
Zwycięzcą w kategorii „powiat" został powiat bialski ex aequo z powiatem lubelskim

 

koncert artystów z Białorusi
30.10.2014

spotkanie Podsekretarza Stanu Bogdana...
28.10.2014

W dniu 28 października br w Starostwie Powiatowym w Białej Podlaskiej odbyło się spotkanie Podsekretarza Stanu Bogdana Dombrowskiego z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji z wójtami gmin powiatu bialskiego oraz pracownikami ds. informatycznych w gminach, jak również z władzami powiatu bialskiego i pracownikami Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej.

Finał II Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu...
27.10.2014

24 października w Starostwie Powiatowym w Parczewie, odbył się Finał II Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu: bialskiego, lubartowskiego, parczewskiego, radzyńskiego i włodawskiego.

stypendia rozdane
27.10.2014

W październiku starosta bialski - Tadeusz Łazowski na zaproszenie szkół prowadzonych przez powiat bialski miał przyjemność wręczenia najlepszym uczniom stypendiów.

Powołanie dyrektora szpitala w Międzyrzecu...
21.10.2014

Zarząd Powiatu w Białe Podlaskiej uchwałą nr 501/2014 w sprawie powołania Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim z dnia
14 października 2014 roku zdecydował o powołaniu Wiesława Zaniewicza na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim. W dniu 21 października w gabinecie dyrektora szpitala powiatowego odbyło się spotkanie ze Starostą Bialskim, Dyrektorem Wydziału Spraw Społecznych i pracownikami szpitala , na którym  Starosta uroczyście wręczył nominację nowemu dyrektorowi szpitala powiatowego życząc sukcesów zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu osobostym.

"EuroSymbol 2014" dla Powiatu Bialskiego
21.10.2014

Powiat bialski został uhonorowany tytułem "EuroSymbol 2014" w kategorii Polska Samorządność, w plebiscycie organizowanym przez "Monitor Rynkowy" i "Monitor Biznesu".
Nagrodę dla naszego powiatu na gali w dniu 6 października odebrał starosta bialski Tadeusz Łazowski.

Kolejna edycja „Klubu Bezpiecznego Puchatka”
21.10.2014

Zapraszamy wszystkie klasy I szkół podstawowych do udziału się w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Klub Bezpiecznego Puchatka". Już od dzisiaj można zgłaszać się do udziału w akcji. Honorowy patronat nad programem objął Komendant Główny Policji oraz wszystkie Kuratoria Oświaty.

Październik Miesiącem Profilaktyki Raka Piersi
21.10.2014

Serdecznie zapraszamy mieszkanki powiatu bialskiego na bezpłatne badania mammograficzne wykonywane w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez Lubelski Oddział NFZ.

1 2 3 ... 48 49 50 Następna