„CZYSTA ZIEMIA” – VI edycja rozstrzygnięta

19 listopada 2013 r. komisja konkursowa powołana przez Starostę Bialskiego dokonała oceny sprawozdań szkół z VI edycji konkursu „CZYSTA ZIEMIA”. Uroczyste podsumowanie  konkursu odbyło się 26 listopada 2013 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej.

 

 

 

Celem konkursu było podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci
i młodzieży. W konkursie wzięło udział 49 szkół z powiatu bialskiego, w tym: 33 szkoły podstawowe, 7 gimnazjów, 6 zespołów szkół oraz 3 szkoły ponadgimnazjalne.  Wszystkie szkoły oraz wyróżnieni uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali atrakcyjne nagrody.

 

Uczestnicy

 

           

Laureaci konkursu „CZYSTA ZIEMIA” – VI edycja 2013 r.:


I miejsce  – Szkoła Podstawowa im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Sworach – szkoła otrzymała projektor multimedialny

I miejsce

 

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym – szkoła otrzymała sprzęt nagłaśniający

II miejsce

 

III miejsce – Szkoła Podstawowa im. 30 Poleskiej Dywizji Piechoty AK w Grabanowie – szkoła otrzymała kamerę cyfrową

III miejsce

 

IV miejsce – Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Styrzyńcu – szkoła otrzymała stół do tenisa stołowego

IV miejsce

 

V miejsce – Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Sławacinku Starym – szkoła otrzymała laptop.

V miejsce

 

 

            Szkoły wyróżnione otrzymały aparaty cyfrowe:

1.      Szkoła Podstawowa Pomnik 1000-lecia Nr 1235 im. Bohaterów II Wojny Światowej
w Woskrzenicach Dużych

2.      Szkoła Podstawowa im. kpt. M. Fijałki w Kodniu

3.      Szkoła Podstawowa w Sosnówce

4.      Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Drelowie

5.      Szkoła Podstawowa im. Kajetana Sawczuka w Komarnie Kolonii

 

Nagrody za uczestnictwo, którymi były Tablety otrzymały następujące szkoły:

1.      Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ciciborze Dużym

2.      Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy Dużej

3.      Szkoła Podstawowa w Dobrynce

4.      Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Halasach

5.      Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Horodyszczu

6.      Szkoła Podstawowa im. Bł. Męczenników Podlaskich w Hrudzie

7.      Szkoła Podstawowa im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim

8.      Zespół Szkół im. Orła Białego Szkoła Podstawowa w Kobylanach

9.      Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Konstantynowie

10.  Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach

11.  Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 – Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Międzyrzecu Podlaskim

12.  Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piszczacu

13.  Publiczna Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy

14.  Publiczna Szkoła Podstawowa w Romaszkach

15.  Szkoła Podstawowa im. ppłk Stefana Skoczylasa w Rossoszu

16.  Szkoła Podstawowa im. Karola Krysińskiego w Rudnikach

17.  Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy

18.  Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sitniku

19.  Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tłuśćcu

20.  Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuliłowie

21.  Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola im. J. I. Kraszewskiego w Wisznicach

22.  Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej

23.  Szkoła Podstawowa w Zalesiu

24.  Publiczne Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta w Ciciborze Dużym

25.  Zespół Szkół im. Orła Białego Publiczne Gimnazjum w Kobylanach

26.  Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Konstantynowie

27.  Gimnazjum im. Unitów Podlaskich w Łomazach

28.  Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Piszczacu

29.  Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Sworach

30.  Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wisznicach

31.  Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach

32.  Zespół Szkół w Rokitnie

33.  Zespół Szkół w Sławatyczach

34.  Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Terespolu

35.  Zespół Szkół w Tucznej

36.  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zalutyniu

37.  Liceum Ogólnokształcące im. gen. Wł. Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim

38.  Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Terespolu

39.  Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach

 

32 GB Pendrive’y otrzymali uczniowie wyróżnieni w wykonywaniu zadań konkursu „CZYSTA ZIEMIA”:

1.      Hubert Androsiuk – Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Terespolu

2.      Weronika Borowik – Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sitniku

3.      Kinga Celińska – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej

4.      Sandra Chalimoniuk – Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Sworach

5.      Ewelina Chwedoruk – Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Styrzyńcu

6.      Amelia Denis – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ciciborze Dużym

7.      Jakub Grochowski – Szkoła Podstawowa im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Sworach

8.      Aleksander Guz – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piszczacu

9.      Natalia Guz – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach

10.  Marta Harasimiuk – Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach

11.  Mikołaj Hetman – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tłuśćcu

12.  Honorata Hołowieniec – Szkoła Podstawowa w Sosnówce

13.  Aleksandra Jarocka – Szkoła Podstawowa w Dobrynce

14.  Kamila Jurkowska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy

15.  Kinga Kamińska – Zespół Szkół w Tucznej

16.  Ewelina Kaździoł – Szkoła Podstawowa Pomnik 1000-lecia Nr 1235 im. Bohaterów II Wojny Światowej w Woskrzenicach Dużych

17.  Dawid Kędzierski – Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Horodyszczu

18.  Bartosz Kiryk – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola im. J. I. Kraszewskiego w Wisznicach

19.  Paulina Kisiel – Szkoła Podstawowa im. Bł. Męczenników Podlaskich w Hrudzie

20.  Bartłomiej Klekotka – Zespół Szkół im. Orła Białego Publiczne Gimnazjum
w Kobylanach

21.  Mateusz Kondratiuk – Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy Dużej

22.  Wiktoria Kopron – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
w Rzeczycy

23.  Patryk Korolczuk – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
w Halasach

24.  Łukasz Kudrelek – Zespół Szkół im. Orła Białego Szkoła Podstawowa w Kobylanach

25.  Bartosz Kurianowicz – Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 – Szkoła Podstawowa
Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Międzyrzecu Podlaskim

26.  Ernest Lange – Szkoła Podstawowa im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim

27.  Michał Lech – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zalutyniu

28.  Michał Łuciuk – Szkoła Podstawowa im. Karola Krysińskiego w Rudnikach

29.  Weronika Makarewicz – Zespół Szkół w Rokitnie

30.  Jan Michalak – Publiczne Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta
w Ciciborze Dużym

31.  Kacper Mikołajczuk – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Terespolu

32.  Maciej Miszczuk – Szkoła Podstawowa im. ppłk Stefana Skoczylasa w Rossoszu

33.  Anna Niestoruk – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Drelowie

34.  Piotr Niewęgłowski – Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Konstantynowie

35.  Aleksandra Nitychoruk – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza
w Konstantynowie

36.  Gabriela Ochrymowicz – Szkoła Podstawowa im. kpt. M. Fijałki w Kodniu

37.  Magdalena Pawłowska – Szkoła Podstawowa im. 30 Poleskiej Dywizji Piechoty AK
w Grabanowie

38.  Monika Poniewska – Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego
w Wisznicach

39.  Elwira Romaniuk – Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Piszczacu

40.  Angelika Różanowska – Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Sławacinku Starym

41.  Bartłomiej Siluk – Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym

42.  Dorota Trochonowicz – Gimnazjum im. Unitów Podlaskich w Łomazach

43.  Rafał Żuk – Szkoła Podstawowa w Zalesiu

 

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.


Organizator konkursu „CZYSTA ZIEMIA” – VI edycja 2013 rok 
Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej

herb

 

Konkurs dofinansowany ze środków 
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie

logo

 

 




 

GALERIA

(Kliknij zdjęcie by powiększyć)

Czysta Ziemia 4Czysta Ziemia 5Czysta Ziemia 6Czysta Ziemia 7

Czysta Ziemia 8Czysta Ziemia 9Czysta Ziemia 10Czysta Ziemia11

Czysta Ziemia12Czysta Ziemia13Czysta Ziemia 14Czysta Ziemia15

Czysta Ziemia 16Czysta Ziemia17Czysta Ziemia18Czysta Ziemia19

Czysta Ziemia20Czysta Ziemia21Czysta Ziemia22Czysta Ziemia23

Czysta Ziemia24Czysta Ziemia25Czysta Ziemia26Czysta Ziemia27

Czysta Ziemia28Czysta Ziemia29Czysta Ziemia30Czysta Ziemia31

Czysta Ziemia32Czysta Ziemia33Czysta Ziemia34Czysta Ziemia35

 

Foto: Grzegorz Siemakowicz




 

 

 

 

Skip to content