Fotorelacja z wizytacji w Międzyrzecu Podlaskim i zapowiedź kolejnej wizyty w jednostkach

Dzięki uprzejmości portalu miedzyrzec.info zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wizyty władz powiatowych w jednostkach w Międzyrzecu Podlaskim, która odbyła się 6 kwietnia. Spotkania były przeprowadzone w celu zapoznania się z problematyką, bieżącymi sprawami, potrzebami jednostek i mieszkańców powiatu. Po wizytacji wszystkich placówek organizacyjnych powiatu zostaną przedstawione zalecania.

Kolejna wizyta już 11 kwietnia. Starosta Mariusz Filipiuk i wicestarosta Janusz Skólimowski w poniedziałek planują udać się do Domu Pomocy Społecznej w Kozuli, Domu Rodzinnego Nr 1 i 2 w Bohukałach, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Janowie Podlaskim, Zespołu Szkół im. A. Naruszewicza w Janowie Podlaskim, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Konstantynowie, Domu Pomocy Społecznej w Konstantynowie, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Komarnie.

Zdjęcia z 6 kwietnia są autorstwa Waldemara Pepy