Imprezy w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim

Ostatni weekend miłośnicy koni mogli podziwiać te zwierzęta na zawodach zorganizowanych przez Stadninę Koni Janów Podlaskim sp. z o.o. oraz Klub Jeździecki Janów Podlaski. Na ujeżdżalni w Janowie Podlaskim odbyły się bowiem trzy imprezy związane z tymi pięknymi zwierzętami. 11 listopada można było uczestniczyć w Jesiennej Aukcji Koni, 12 listopada – w Regionalnych Halowych Zawodach w Ujeździaniu, natomiast 13 listopada – w Regionalnych Halowych Zawodach w Skokach przez przeszkody.

Impreza objęta była patronatem Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej, Urzędu Gminy Janów Podlaski, Nadleśnictwa Biała Podlaska. Nagrody ufundował m.in. Powiat Bialski, które wręczali starosta bialski Mariusz Filipiuk wraz z prezesem janowskiej stadniny Sławomirem Pietrzakiem.