Konkurs na plakat o tematyce antynikotynowej

Wydział Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej wspólnie z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Białej Podlaskiej ogłasza konkurs na plakat o tematyce antytytoniowej. Adresowany jest on do uczniów szkół gimnazjalnych z terenu powiatu bialskiego.

Celem konkursu jest pozyskanie i wykorzystanie nowych formy przekazu
w działaniach informacyjno – edukacyjnych, nt:
• upowszechniania wśród młodzieży i dorosłych mody na niepalenie oraz przedstawienie zysków płynących z niepalenia,
• zwrócenie uwagi na problem biernego palenia, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci w warunkach domowych,
• zwrócenia uwagi na konsekwencje palenia tytoniu przez kobiety
w ciąży w kontekście zdrowia i życia jeszcze nienarodzonych dzieci.
Prace należy składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 41 (pok. 316) do dnia 28 października 2011 r. do godz. 15:00 .
W załączeniu Regulamin konkursu, zachęcając jednocześnie do udziału
i podejmowania jak najwięcej inicjatyw związanych z tematyką antynikotynową.

Regulamin – pdf

Załącznik Nr 1 pdf