Konkurs na ulotkę (osoby pełnoletnie)

Wydział Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej ogłasza konkurs na najciekawszą ulotkę o tematyce antynikotynowej, który przeprowadzony zostanie w ramach kampanii antynikotynowej „Powiat Bialski wolny od dymu tytoniowego”.
W konkursie mogą brać udział osoby dorosłe zamieszkałe na terenie Powiatu Bialskiego (ziemskiego).

Głównym celem konkursu jest propagowanie wśród osób dorosłych zamieszkałych na terenie Powiatu Bialskiego (ziemskiego) idei życia wolnego od dymu tytoniowego oraz opracowanie ulotki promującej kampanię antynikotynową „Powiat Bialski wolny od dymu tytoniowego”.
Prace należy składać w Wydziale Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 41 (pok. 217) do dnia 05 października 2012 r.
do godz. 15:00 .