Migawki z Podlasia – podsumowanie konkursu

16 grudnia w Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej odbyła się uroczystość podsumowania I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego im. Adama Trochimiuka pn. „Migawki z Podlasia”. Inicjatorem konkursu jest Pan Roman Laszuk, wieloletni Przyjaciel Adama Trochimiuka, a Patronat Honorowy objęli: Starosta Bialski Pan Mariusz Filipiuk oraz Prezydent Miasta Pan Michał Litwiniuk. Część artystyczną zapewniło Studio Wokalne Brevis, w którego imieniu wystąpili: Pan Krzysztof Olesiejuk i Antonina Żywicka.

W konkursie wzięło udział 93 osoby, a laureatami zostali:

kategoria 10-12 lat:
wyróżnienia: Piotr Kuczewski, Ewa Stężała i Julia Michaluk;

kategoria 13 – 18 lat:
I nagroda: Martyna Dróżdż
II nagroda: Maciej Bieliński
III nagroda: Natalia Multan
wyróżnienia: Sara Kołodyńska i Marta Lichaczewska
Nagroda specjalna Barbary Trochimiuk: Klaudia Rafalska;

kategoria powyżej 18 lat:
I nagroda: Pan marek Zubik
II nagroda: Pan Jacek Dryglewski
III nagroda: Pani Katarzyna Wereniewicz
wyróżnienia: Pan Błażej Użyczyn, Pani Grażyna Hankiewicz i Pan Mirosław Bajkowski;
Nagroda specjalna Barbary Trochimiuk: Pan Marcin Bobryk.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym artystom fotografikom, a wszystkich miłośników pięknej fotografii zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej, którą oglądać można do 20 stycznia 2023 r. w Galerii 1 Piętro (Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego, ul. Warszawska 11). Serdecznie zapraszamy.

Zdjęcia: Pani Małgorzata Piekarska