OSP Dąbrowica Mała najlepszą jednostką w powiecie

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Białej Podlaskiej odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom plebiscytu na najlepszą jednostkę OSP z powiatu bialskiego. W konkursie zorganizowanym przez portal internetowy biala24.pl można było przez kilka tygodni oddawać głosy na ulubioną jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej, których na terenie naszego powiatu jest ponad 160. W głosowaniu sms najwięcej głosów zdobyli strażacy z Dąbrowicy Małej (671 głosów). II miejsce zajęła jednostka OSP z Rossosza (409 głosów), a III jednostka OSP Stara Bordziłówka (322 głosy). Nagrodą główną dla zwycięzców był telewizor ufundowany przez sponsorów konkursu. Od starosty bialskiego Mariusza Filipiuka, który objął konkurs patronatem honorowym, każda jednostka dostała również nagrodę w postaci nawigacji samochodowej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz życzymy bezpiecznej służby i kolejnych sukcesów.