Posiedzenie Powiatowego Zespołu Realizującego Program Ochrony Zdrowia Psychicznego

16 maja 2011 r. o godz. 10:00 w pok. 121 Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej odbyło się pierwsze posiedzenie Powiatowego Zespołu Realizującego Program Ochrony Zdrowia Psychicznego.

W jego skład  weszli przedstawiciele Powiatowego Ośrodka Wsparcia Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Międzyrzecu Podlaskim, Domów Pomocy Społecznej w Kostomłotach i Konstantynowie, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Międzyrzecu Podlaskim, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim, Delegatury Narodowego Funduszu Zdrowia w Białej Podlaskiej, Ośrodka „Misericordia” Caritas w Białej Podlaskiej, Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego oraz reprezentanci miast/gmin Międzyrzec Podlaski, Terespol, Wisznice. Podczas spotkania Pani Przewodnicząca Jadwiga Patkowska z Powiatowego Ośrodka Wsparcia Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Międzyrzecu Podlaskim przybliżyła ideę Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego i dokonała podziału obowiązków. Kolejne spotkanie 26 maja br. w Ośrodku „Misericordia” Caritas w Białej Podlaskiej.