Powiatowy Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w Wisznicach

30 lipca na boiskach przy naszym Liceum Ogólnokształcącym w Wisznicach zorganizowano Powiatowy Turniej Plażowej Piłki Siatkowej. Dopisała pogoda i frekwencja. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 11 drużyn z województw lubelskiego i mazowieckiego. Grano systemem brazylijskim.

Po siedmiu godzinach sportowych zmagań stojących na bardzo wysokim poziomie wyłoniono zwycięską drużynę UKS ZRYW Nowa Wola Paweł Fiutka/Łukasz Siepsiak z powiatu lubartowskiego, która otrzymała puchary i medale ufundowane przez Starostę Bialskiego Pana Mariusza Filipiuka. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Lublina Kazaniecki/Pawlik. Otrzymali oni puchary i medale ufundowane przez Wójta Gminy Wisznice Pana Piotra Dragana. Trzecie miejsce zajęła drużyna Okęcie Warszawa, a czwarte Parczew. Za trzecie miejsce nagrody ufundował Starosta Bialski, a za czwarte Wójt Gminy Wisznice. Miejsca V – VI zajęły drużyny AKS Seven I z Chełma i Warszawskie Jabłonie. Pozostałe drużyny z Chełma, Wisznic i Horodyszcza zostały sklasyfikowane na miejscach VII – XI. Turniej został zorganizowany we współpracy z Wojewódzkim Zrzeszeniem LZS w Lublinie. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych, fundatorom nagród serdecznie dziękujemy.

Wydarzenie było dofinansowane z budżetu Powiatu Bialskiego.

Tekst i zdjęcia: Piotr Osipiuk