Powołanie dyrektora szpitala w Międzyrzecu Podlaskim

Zarząd Powiatu w Białe Podlaskiej uchwałą nr 501/2014 w sprawie powołania Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim z dnia
14 października 2014 roku zdecydował o powołaniu Wiesława Zaniewicza na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim. W dniu 21 października w gabinecie dyrektora szpitala powiatowego odbyło się spotkanie ze Starostą Bialskim, Dyrektorem Wydziału Spraw Społecznych i pracownikami szpitala , na którym  Starosta uroczyście wręczył nominację nowemu dyrektorowi szpitala powiatowego życząc sukcesów zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu osobistym.

_DSC1550_1223x800

W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego, po zapoznaniu się ze złożonymi ofertami i przeprowadzeniu indywidualnych rozmów z kandydatami, Komisja Konkursowa
w drodze tajnego głosowania wskazała Wiesława Zaniewicza jako kandydata na stanowisko szefa szpitala powiatowego w Międzyrzecu Podlaskim. Natomiast podczas posiedzenia Zarząd Powiatu w Białej Podlaskiej zdecydował o jego powołaniu na stanowisko dyrektora. Wiesław Zaniewicz ma 45 lat, ukończył studia w Akademii Podlaskiej w Siedlcach na kierunku Marketing i zarządzanie oraz studia podyplomowe w zakresie zdrowia publicznego oraz ekonomii o specjalności rachunkowość . Od 1995 roku pracownik szpitala a od 2008 roku był zastępcą do spraw administracyjno-ekonomicznych.

_DSC1554_1223x800