Sukces ucznia międzyrzeckiego ekonomika

Pięćdziesięciu dziewięciu uczniów szkół ponadgimnazjalnych 4 marca br. w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu spotka się w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Wśród nich znajdzie się także Radosław Mikołajczuk uczeń klasy III TL Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim podopieczny Leszka Jóźwika nauczyciela tejże szkoły. Do finału dostali się Ci z ponad pół tysiąca olimpijczyków, którzy najlepiej poradzili sobie z testem wielokrotnego wyboru, rozwiązywanym w grudniowym drugim etapie olimpiady. Na starcie rywalizacji w olimpijskich zmaganiach udział wzięło prawie siedem i pół tysiąca uczniów ze szkół z całej Polski. Zatem znalezienie się wśród najlepszych 59 młodych logistyków z Polski jest już nie małym osiągnięciem.
Stawka finału to bezpłatne studia w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu, miejsca na praktykach i stażach w wiodących firmach logistycznych oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez sponsorów olimpiady.
Finał to pięć zadań do rozwiązania w którym znajdują się pytania problemowe, sprawdzające nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim umiejętność jej wykorzystania w konkretnych sytuacjach zawodowych oraz rywalizacja z najlepszymi młodymi logistykami w Polsce.
Trzymamy kciuki za Radka mając nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych będziemy mieli finalistę lub laureata w tejże olimpiadzie.

VII olimpiada logistyczna

Scroll to Top