VIII Uliczne Biegi po Ziemi Kodeńskiej

Tadeusz Łazowski – starosta bialski oraz Przemysław Litwiniuk – przewodniczący Rady Powiatu uczestniczyli  
w ósmych Ulicznych Biegach po Ziemi Kodeńskiej. Celem imprezy jest popularyzacja biegów masowych jako jednej  z form zdrowego stylu życia  oraz podniesienie poziomu biegania i poszerzenie oferty sportowej rywalizacji.
W Biegach wystartowali uczniowie szkół podstawowych   i gimnazjów
z powiatu bialskiego.  W tegorocznych zawodach, które odbyły się
w 12 kategoriach wiekowych wystartowała rekordowa liczba osób
 – 206 uczniów.

Oto wyniki poszczególnych kategorii:

1. 500m dziewczęta kl. I-II
I. Sebastianiuk Ewa – Zalesie (Puchar Dyrektora ZPO w Kodniu Jacka Malarskiego)
II. Jaroszkiewicz Julita – Kodeń
III. Staszuk Diana – Zalesie
IV. Kędziora Julia – Berezówka
V. Moszkowska Patrycja – Tuczna
VI. Ryl Izabela – Kodeń
2. 500m chłopcy kl. I-II
I. Falkiewicz Kuba – Kodeń (Puchar Dyrektora ZPO w Kodniu Jacka Malarskiego)
II. Ustymowicz Jakub – Tuczna
III. Rzymowski Błażej – Zalesie
IV. Onyszczuk Michał – Kodeń
V. Czech Adam – Tuczna
VI. Filimon Jakub – Kodeń

3. 500 m dziewczęta kl. III-IV
I. Wic Zuzanna – Terespol (Puchar Dyrektora ZPO w Kodniu Jacka Malarskiego)
II. Jaroszuk Daria – Kodeń
III. Trukawka Julia – Berezówka
IV. Olędzka Gabrysia – Tuczna
V. Sebastianiuk Marta – Zalesie
VI. Kozłowicz Kamila – Zalesie

4. 500 m chłopcy kl. III-IV
I. Koryciński Jakub – Kijowiec (Puchar Dyrektora ZPO w Kodniu Jacka Malarskiego)
II. Kowalczuk Mariusz – Kobylany
III. Demczuk Karol – Zalesie
IV. Osypiuk Jakub – Kodeń
V. Chmielewski Michał – Kijowiec
VI. Koleśnik Kacper – Zalesie

5. 700 m dziewczęta kl. V
I. Buczyło Patrycja – Terespol ( Puchar Prezesa ULPKS „ STRAŻAK” w Kodniu Andrzeja Kulupy)
II. Płandowska Oliwia – Terespol
III. Kłosowska Weronika – Kodeń
IV. Zagajska Sandra – Zalesie
V. Lipka Justyna – Tuczna
VI. Bielecka Weronika – Kodeń

 

6. 700 m chłopcy kl. V
I. Jankowski Wojciech – Kobylany ( Puchar Prezesa ULPKS „ STRAŻAK” w Kodniu Andrzeja Kulupy)
II. Grzęda Kacper – Kobylany
III. Bocian Marcin – Zalesie
IV. Sosidko Marek – Kodeń
V. Łyczewski Mateusz – Kodeń
VI. Samoszuk Patryk – Kodeń

7. 700 m dziewczęta kl. VI
I. Żuber Klaudia – Terespol (Puchar Wójta Gminy Kodeń Ryszarda Zania)
II. Łyczewska Andżelika – Kodeń
III. Antoniuk Marta – Tuczna
IV. Łućko Patrycja – Zalesie
V. Skwierczyńska Agata – Tuczna
VI. Skwierczyńska Elżbieta – Tuczna

8. 700 m chłopcy kl. VI
I. Sosidko Bartłomiej – Kobylany (Puchar Wójta Gminy Kodeń Ryszarda Zania)
II. Wróblewski Paweł – Kodeń
III. Rymbielak Hubert – Kobylany
IV. Selewoniuk Patryk – Kobylany
V. Szymański Rafał – Kobylany
VI. Lipka Michał – Tuczna

9. 800 m dziewczęta kl. I gimnazjum
I. Płandowska Paula – Terespol (Puchar Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Kodnia Jacka Malarskiego)
II. Buczyło Anna – Terespol
III. Lipka Agnieszka – Tuczna
IV. Lipka Alicja – Tuczna
V. Majewska Agata – Kodeń
VI. Twarowska Monika – Tuczna

10. 1000 m chłopcy kl. I gimnazjum
I. Lipka Karol – Tuczna Terespol (Puchar Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Kodnia Jacka Malarskiego)
II. Demczuk Damian – Zalesie
III. Wysokiński Mateusz – Kodeń
IV. Okseniuk Sebastian – Kodeń
V. Piskorz Marek – Kodeń
VI. Szymanek Michał – Kobylany

11. 800 m dziewczęta kl. II – III gimnazjum
I. Nejman Ewa – Terespol ( Puchar Starosty Bialskiego Tadeusza Łazowskiego)
II. Kornaś Halina – Tuczna
III. Magielnicka Sylwia – Terespol
IV. Radecka Ola – Kodeń
V. Filipek Anna – Kodeń
VI. Bil Elżbieta – Kodeń

12. 1000 m chłopcy kl. II – III gimnazjum
I. Sidoruk Tomasz – Tuczna ( Puchar Starosty Bialskiego Tadeusza Łazowskiego)
II. Polak Karol – Zalesie
III. Adamiuk Mateusz – Kobylany
IV. Czerwiński Łukasz – Kobylany
V. Garus Dawid – Tuczna
VI. Greczuk Tomasz – Kodeń

 

 

Przewiń do góry