Wręczenie Stypendiów Starosty Bialskiego w Międzyrzecu Podlaskim

18 października w Międzyrzecu Podlaskim wręczone zostały kolejne stypendia starosty bialskiego. Tym razem listy gratulacyjne potwierdzające ich otrzymanie dostało w sumie 76 uczniów z Zespołu Szkół Technicznych, Zespołu Szkół Ekonomicznych i Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim. Dyplomy stypendystom, a także podziękowania dla rodziców i opiekunów za ich trud wychowawczy wręczył starosta bialski Mariusz Filipiuk.

Życzenia i gratulacje starosta przekazał również nauczycielom i wychowawcom z okazji Dnia Edukacji Narodowej: Drodzy młodzi przyjaciele, Wasz sukces nie byłby możliwy bez wspaniałych rodziców. Należą się im słowa uznania za to, że obdarzają Was tak wielką troską. Drodzy nauczyciele, wykonujecie bardzo trudny i odpowiedzialny zawód. Za to co robicie dla tych wspaniałych ludzi serdecznie Wam dziękuję – powiedział starosta.

Tego dnia nagrodzeni zostali nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele, którzy odebrali specjalne nagrody z rąk dyrektorów szkół.

Stypendia starosty bialskiego przyznawane są uczniom, którzy w poprzednim roku szkolnym uzyskali średnią ocen 4,5, posiadają co najmniej dobrą ocenę z zachowania, wyróżniają się działalnością na rzecz społeczności szkolnej oraz powiatowej, wojewódzkiej i krajowej.

W każdej szkole zebrani goście mogli obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez grupy tamtejszej młodzieży.

Scroll to Top