Wyniki konkursu na prezentację multimedialną

Wydział Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej w marcu br. ogłosił konkurs na prezentację multimedialną pt. „Powiat Bialski wolny od dymu tytoniowego”, który przeprowadzony został w ramach kampanii antynikotynowej „Powiat Bialski wolny od dymu tytoniowego”.

Konkurs skierowany został do wszystkich uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu bialskiego.
Głównym celem konkursu było propagowanie wśród młodzieży idei życia wolnego od dymu tytoniowego oraz wskazanie, co zdaniem młodzieży należy zrobić, aby zgodnie z hasłem kampanii Powiat Bialski był wolny od dymu tytoniowego. Wyniko konkursu poniżej. Laureatom i uczestnikom dziękujemy i gratulujemy życząc jednicześnie wielu sukcesów w przyszłości.