Zarząd Powiatu w Białej Podlaskiej zaprasza przedstawicieli klubów sportowych z terenu powiatu bialskiego do udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Powiatu w Białej Podlaskiej w sprawie ustanowienia okresowych stypendiów dla sportowców i nagród dla osób fizycznych wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

Konsultacje rozpoczną się w dniu 13 czerwca 2011 r. o godz. 13.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej , ul. Brzeska 41, pokój nr 121.

Liczymy na Państwa udział.

PROJEKT UCHWAŁY RADY POWIATU W BIAŁEJ PODLASKIEJ

W sprawie ustanowienia okresowych stypendiów dla sportowców i nagród dla osób fizycznych wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej i szkoleniowej

Plik PDF
Plik DOC