zwycięska drużyna z Piszczaca u starosty bialskiego

Starosta bialski Mariusz Filipiuk 28 grudnia pogratulował Kobiecej Drużynie Pożarniczej z Piszczaca z trenerem Leszkiem Stubińskim na czele ponownego zwycięstwa  w Turnieju Strażaków i Ratowników. Odbył się on 10 grudnia br. po raz ósmy w Wieliczce, a brało w nim udział 86 drużyny z całej Polski oraz Czech. KDP z Piszczaca stanowiły panie Elżbieta Kukawska, Justyna Niedzielska, Mariola Sierpatowska – Pikuła. Zawody w Kopalni Soli wymagały dużych umiejętności ratowniczych. Osiągnięty czas 8:23.16 min. jest nowym rekordem trasy drużyn kobiecych. Druga na mecie jednostka z OSP Bór była wolniejsza o ponad minutę.

Drużyna dzieliła się ze starostą swoimi dokonaniami i otrzymała od niego okolicznościowe upominki.