Trwa rekrutacja do Drugiej Edycji Lubelskiej Szkoły Fundraisingu

300 tyś. w 3 miesiące!
Czy zastanawiasz się jak zdobyć pieniądze na działania Twojej organizacji?
Pomagasz innym, lecz ciągle brakuje ci pieniędzy?
Myślisz o rozwoju, lecz ograniczone środki to blokują?
Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, to ta informacja z pewnością Cię zainteresuje!!

Trwa rekrutacja do Drugiej Edycji Lubelskiej Szkoły Fundraisingu – tym razem w Białej Podlaskiej !

Termin zgłoszeń do 17 marca 2013 (niedziela)!

Szczegóły na www.modrzew.org ( Program I sesji i formularz zgłoszeniowy)

Zajęcia kierowane są do osób związanych z działalnością w sektorze ekonomii społecznej z terenu subregionu lubelsko-bialskiego, tj. powiaty: bialski, parczewski, włodawski, łęczyński, lubelski, świdnicki, kraśnicki, Miasto Lublin, Miasto Biała Podlaska

Cały Trzeci Sektor w Polsce i na świecie cierpi na brak wykwalifikowanych fundraiserów, przez co są oni bardzo poszukiwani. Uczestnicy Szkoły zdobędą wiedzę o współczesnym fundraisingu i jego uwarunkowaniach. Będą umieli zorganizować profesjonalny system finansowania organizacji pozarządowej.
Bezpłatna L S F jest organizowana w ramach projekt „Lubelsko-Bialski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet VII, Działanie 7.2, Poddziałnie 7.2.2.

————————————————————————————————————–
W życiu organizacji przychodzi taki moment gdy sama chęć działania nie wystarcza, toner do drukarki kosztuje, za biuro trzeba zapłacić, a wolontariuszowi zwrócić za przejazd. Wówczas mamy dwa wyjścia: pierwsze to użalać się nad sobą, a drugie to rozpocząć wykorzystywać przynajmniej część z 30 możliwych narzędzi finansowania organizacji.
Absolwenci Pierwszej Edycji Lubelskiej Szkoły Fundraisingu udowodnili, że brak pieniędzy nie jest przeszkodą w czynieniu dobra. Ucząc się zdobyli pieniądze dla swoich organizacji 301.215,87 zł.
Do uzyskania tego wyniku wykorzystano zaledwie niewielką część z 30 możliwych narzędzi finansowania organizacji.
Jakie wyniki będzie miała Druga Edycja? To zależy tylko od Ciebie!
Jeżeli chcesz się dowiedzieć:
– Skąd zdobyć pieniądze na działalność podmiotu?
– Jakie są podstawy fundraisingu?
– Jak skutecznie zaplanować i zrealizować kampanie społeczną?
– Jakie są tajniki sponsoringu?
– Jak skutecznie zarządzać systemem zbierania funduszy?
– Jak PR, etyka i wizerunek wpływa na zbieranie pieniędzy?
– Od czego zacząć wprowadzanie fundraisingu w organizacji?

Na te i inne pytania odpowiedzą doświadczeni Trenerzy Lubelskiej Szkoły Fundraisingu, a jednocześnie fundraiserzy, praktycy w pozyskiwaniu środków na działalność organizacji pozarządowych.

Kto może wziąć udział w Szkole Fundraisingu?
Zajęcia kierowane są do pracowników, wolontariuszy, członków podmiotów ekonomii społecznej oraz osób zainteresowanych uruchomieniem działalności w sektorze ekonomii społecznej z terenu subregionu lubelsko-bialskiego, tj. powiaty: bialski, parczewski, włodawski, łęczyński, lubelski, świdnicki, kraśnicki, Miasto Lublin, Miasto Biała Podlaska

Termin i miejsce:
Zajęcia oferowane w ramach Lubelskiej Szkoły Fundraisingu odbywać się będą w systemie zjazdów dwudniowych w następujących terminach:
22-23 marca 2013 r.,
24-25 kwietnia 2013 r.,
18-19 maja 2013 r.
Wszystkie sesje odbędą się w:
Hotel Dukat
21-500 Biała Podlaska
www.hoteldukat.pl
Zgłoszenia prosimy przesyłać:
– faksem na nr: 81 744-39-43
– e-mailem na adres: modrzew@modrzew.org
w tytule wpisując „Zgłoszenie – Lubelska Szkoła Fundraisingu”.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY