VIII Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych – zaproszenie

Zapraszamy do udziału w VIII Powiatowym Przeglądzie Tradycji Wielkanocnych, który odbędzie się 3 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej w Sosnówce. Organizatorami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Wójt Gminy Sosnówka oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sosnówce.

Podczas przeglądu odbędą się następujące konkursy:

• konkurs na stół wielkanocny;
  • konkurs na palmę i pisankę wielkanocną.

Podczas wydarzenia odbędzie się również Powiatowy Przegląd Pieśni Wielkopostnej. Zorganizowany podczas przeglądu kiermasz pozwoli twórcom ludowym na zaprezentowanie i sprzedaż wyrobów wielkanocnych.

Szczegółowych informacji udziela Pani Jolanta Mikulska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sosnówce: tel.: 83 379 30 57 lub 696 033 448, e-mail: gok_sosnowka@tlen.pl

Regulamin – palma i pisanka Karta zgłoszenia – palma i pisanka

Regulamin – stół wielkanocny Karta zgłoszenia – stół wielkanocny

Regulamin – pieśni wielkopostne Karta zgłoszenia – pieśni wielkopostne