Warsztaty-„Przedszkole zdrowe i przyjazne dziecku z cukrzycą- II edycja”

Starostwo Powiatowe oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemilologiczna w Białej Podlaskiej wraz z Panią Anną Galczak-Kondraciuk – dietetykiem przystąpiło  do realizacji II edycji autorskiego Programu „Przedszkole zdrowe i przyjazne dziecku z cukrzycą”.

W Programie bierze udział osiem przedszkoli/oddziałów przedszkolnych z terenu powiatu bialskiego, tj. Przedszkole Samorządowe w Łomazach, Przedszkole Samorządowe nr 2
w Międzyrzecu Podlaskim, Przedszkole Samorządowe nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim, Przedszkole Samorządowe nr 4 im. Czesława Janczarskiego w Międzyrzecu Podlaskim, oddziały przedszkole w Publicznej Szkole Podstawowej w Misiach, oddziały przedszkolne w Zespole Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach, oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej im. J.U. Niemcewicza w Neplach, , oddziały przedszkolne przy Zespole Szkół im. Orła Białego w Kobylanach. Pierwsza część Programu dedykowana została dla Pań intendentek, kucharek i dyrekcji uczestniczącej w projekcie. Warsztaty w dniu 01.04.2014 r.  prowadziła  Pani Anna Galczak-Kondraciuk- dietetyk i współautor Programu. Uczestnikom warsztatów dziękujemy i zapraszamy na część drugą w dniu 08.04.2014 r.