Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” – eliminacje powiatowe

W dniu 28 maja 2021 roku komisja konkursowa powołana przez organizatora eliminacji powiatowych Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “Śpiewający Słowik” przesłuchała i obejrzała przesłane nagrania filmowe 6 uczestników eliminacji w trzech kategoriach wiekowych i przyznała nominacje na etap wojewódzki następującym uczestnikom:

I kategoria wiekowa (6 – 10 lat) – Zuzanna Osik
II kategoria wiekowa (11 – 13 lat) – Małgorzata Wasiluk i Paulina Buraczyńska
III kategoria wiekowa (14 – 16 lat) – Wiktoria Gruszkowska.

W/w osoby będą reprezentować Bialski Powiat Ziemski na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” w Rykach 14-15 czerwca br.
Organizatorem eliminacji powiatowych był Gminny Ośrodek Kultury w Sławatyczach. Patronat nad festiwalem sprawowali: Starosta Bialski Mariusz Filipiuk, Wójt Gminy Sławatycze Arkadiusz Misztal. Patronat medialny: Słowo Podlasia, Radiobiper, Podlasie24, Białanews.